Středa 18. května 2022, svátek má Nataša
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Středa 18. května 2022 Nataša

Deparim - uživatelská recenze

4. 06. 2015 11:26:00
Minulý týden byl uveden do prodeje doplněk stravy DEPARIM. Měla jsem tu možnost ho vyzkoušet ještě dříve a podělím se s vámi o mou zkušenost. Doplnila jsem ji i fotografiemi.

S Queen Euniké spolupracuji od roku 2009 a jejich všechny produkty dokonale znám nejen po stránce výrobní, surovinové a technologické, ale hlavně co se účinku týká. Plně jim důvěřuji, neboť mě za těch 6 let nikdy nezklamaly. Proto jsem se vůbec nebála, když jsem při návštěvě u výrobce obdržela platíčka se zajímavými tobolkami v balení na 3 měsíce. Výrobce mi je předal, nic mi k tomu neřekl, pouze informaci o dávkování a dodal: "Zkus to a uvidíš". Na platíčkách jsem si přečetla pouze název DEPARIM a expirační dobu.

A tak jsem to zkusila...

První dva dny se nedělo vůbec nic, ale třetí den jsem se probudila moc "Krásná" po ránu. Kromě boláčků jsem měla obličej celý posetý červenými skvrnami a i nos byl, jako bych přes něj dostala. Pocítila jsem také únavu. Jelikož něco podobného jsem si v minulosti prodělala při detoxu střev českou řasou z Třeboně, zpracovanou v Euniké Silver, kterou i nadále preventivně užívám v produktu Euniké Red (1 tobolka po ránu), tak jsem věděla, že se v organismu začíná něco dít a musím zvýšit pitný režim.

Stav obličeje 6.4.2015 - 3. den užívání DEPARIMuPřesvědčená vydržet

Kdybych si dříve neprošla něčím podobným, tak bych v této fázi asi DEPARIM přestala brát. To by však byla velká chyba, nedokončil by se proces detoxu a neodešlo by z mých vnitřních orgánů vše, co je potřeba. Krom toho DEPARIM umí mnohem víc věcí, než jen detox jater, plic a ledvin. Jeho složení a také technologické zpracování mu dává velmi velkou vstřebatelnost a účinnost. O tom si můžete pročíst ZDE. Obzvlášť technologie zpracování mikrokuliček v olejové lázni dosud nemá obdoby. Proč to bylo takto vyrobeno najdete v technologii výroby DEPARIMu.

Stav obličeje 16.4.2015 - 13. den užívání DEPARIMu

Výsledky se dostavily

Deparim se prodává v této formě. Více info na www.deparim.cz
Deparim se prodává v této formě. Více info na www.deparim.cz

V druhé půlce měsíce jsem již neměla strach z toho, že by mi obličej zůstal tragický. Zaznamenala jsem i více energie, zmizely mi fleky na zádech, které jsem několik let řešila a řasa mi je stáhla o 75% (šlo o plíseň, která se drží jen těch, co jí chutnají) a lidé, co mě znají, mi říkají, že jsem i zhubla. Každopádně očista se povedla a já v DEPARIMu pokračuji nyní v kombinaci s řasou jen coby prevence po jedné tobolce denně. Nemusí se dál užívat, stačí 2x do roka, ale vzhledem ke složení a živinám, co mi tělu dodává, to takhle prostě chci. Moje životospráva totiž není vůbec správná.
Nasadila jsem i jednu tobolku své 5ti-leté dcerce, kterou nechám užívat měsíc a zopakuji to za půl roku. V jejím případě to dělám především kvůli parazitům - děti strkají do pusy kde co :)

Jedno balení jsem využívala dle doporučených dávek, tj. 1-0-1, druhé již beru 1-0-0 a to třetí jsem darovala onkologickému pacientovi, o němž napíšu také, protože jsme společně prošli celou chemoterapii (viz. info o tom, co jsme vše museli po dobu půl roku dělat a dál děláme) a s velmi zajímavými výsledky, které máme doloženy podrobnými krevními rozbory.

Stav obličeje 4.5.2015 - na konci užívání DEPARIMu

Nominujte autora do ankety Bloger roku

Autor: Radka Pilna | čtvrtek 4.6.2015 11:26 | karma článku: 15.97 | přečteno: 2461x

Další články blogera

Tato rubrika neobsahuje žádné články...

Další články z rubriky Ostatní

Karel Trčálek

Chcete lásku? Skutečnou a opravdovou lásku?

Páry vedoucí se za ruce a zářící láskou jsou teď doslova všude, dokonce i na visutých lanových lávkách, nebo v zoologických zahradách. Chcete taky lásku?

18.5.2022 v 8:35 | Karma článku: 0.00 | Přečteno: 2 | Diskuse

Martin Faltýn

Dnes mám k snídani prémiová vajíčka

Teda ani ne tak prémiová, jako premiérová. On totiž důvod této prémiové premiéry je jediný: nový spotřebič.

18.5.2022 v 8:32 | Karma článku: 0.00 | Přečteno: 6 | Diskuse

Helena Vlachová

Současní ani bývalí komunisté nemají v naší politické reprezentaci místo

Vzhledem k tomu, že se blíží výročí justiční vraždy, kdy komunisté popravili Miladu Horákovou, je zapotřebí jim připomenout vše, co má tato zločinecká organizace na svědomí.

18.5.2022 v 6:14 | Karma článku: 9.30 | Přečteno: 133 | Diskuse

Karel Trčálek

Byly identifikovány nesprávné vzorce chování prasat

Ta věta z letošní písňové soutěže Eurovize o nesprávných vzorcích hlasování je nádherná. Myslím, že bychom si měli zapamatovat, až bruselská pětka zavede korespondenční hlasování

17.5.2022 v 18:26 | Karma článku: 16.18 | Přečteno: 331 | Diskuse

Jan Klar

Deník spisovatele – proč jsem nespal s Barbrou Streisandovou?

Líbí se mi ženy, které jsou narozené v činském znamení koně, což jsem si připomněl, jak si tak doplňuju všemožné vědomosti, když jsem si pustil film Jentl natočený v roce 1983 v Praze,

17.5.2022 v 18:20 | Karma článku: 8.30 | Přečteno: 129 | Diskuse
Počet článků 13 Celková karma 0.00 Průměrná čtenost 1635

Bývalá moderátorka Snídaně s Novou se blogování věnuje od počátku internetu v ČR. V současné době provozuje e-shop Shopeek.cz., je členem Euniké partner a podporuje QE Life, Tropokolagen INVENTIA.

Najdete na iDNES.cz